Ми працюємо по всій території України

ЕХCEED Superior Legume Inoculant (для нуту)

ЕХCEED  Superior Legume Inoculant (для нуту)

35 $

  • Наличный и безналичный расчет. Подробнее тут
  • Самовывоз или по договоренности по телефону
Замовити Замовити в 1 клік

Клубенькова бактерія (інокулянт) на торф'яної основі (для нуту)

Інформація про продукт:
Унікальна комбінація поєднує в собі суміш мікроелементів на торф'яній основі, прилипачів, стимулятора проростання насіння і високоефективного штаму резобіі (бактерій) які будуть колонізувати коріння рослин щоб збирати і фіксувати вільний азот з повітря, роблячи його доступним для рослин
За рахунок унікальних технологічних можливостей зберігає бактерії на насінні навіть при несприятливих умовах, таких як відсутність вологи або короткострокових ультрафіолетових променів.
Завдяки супутнім добавкам сприяє швидкому проростання насіння, рівномірним сходом і накопиченням азоту для культур, збільшення в врожайності, збільшення віддачі
гектаропосівів, а також до 50 кг ДВ, для наступних культур легкозасвоюваного біологічного азоту.
Сприяє збільшенню вмісту білка в насінні та зменшує стресові ризики азотного голодування, також відбувається стимуляція розвитку кореневої системи, що відповідно збільшує вегетативність і генеративність системи. Прилипач дозволяє рівномірно нанести інокулянт на насіння і виключає можливість висіву не заражених насіння.
Інокулянт відмінний адсорбент, він здатний поглинати молекули різних речовин, тим самим зберігає високу кількість живих бактерій і забезпечує їх харчування полісахариди довгий час, також дозволяє додавати прилипач і речовини, що володіють високою фізіологічною активністю схожі з власними, що стимулює ріст коренів по позитивному геотропізмі.

Спосіб застосування:
1 пакет на 2100 кг насіння (нут).
Для поліпшення з'єднання і отримання необхідних результатів, продукт необхідно ретельно змішувати з насінням, насипати в насінну коробку прямо на насіння. Потім вміст слід ретельно розмішати, для того щоб інокулянт рівномірно змішався з насінням.
Для досягнення найкращих результатів, посів слід здійснювати протягом 24 годин з моменту обробки насіння інокулянтом/

Сумісність з обробленими насінням:
Деякі види протруєння насіння є шкідливими для інокулянту. При будь-якому вигляді обробки, перш ніж обробити всю партію, потрібно зробити тести на проростання і проби на сумісність вибірково на невеликих партіях.
Інокулянти є живими організмами, тому зберігати його і оброблені ними насіння слід при температурі 4 - 25 С. Так само потрібно оберігати від прямого попадання сонячних променів. Для утримання більш універсальної температури, зберігайте інокулянти на рівні підлоги. При зберіганні інокулянту в польових умовах, переконайтеся в тому, що інокулянт перед застосуванням зберігається в належних умовах.
З моменту відкриття упаковки інокулянт повинен бути використаний протягом 24 годин.
Насіння рекомендується сіяти відразу після інокуляції. Уникайте контакту насіння, обробленого інокулянтом, від прямого попадання сонячних променів, високих температур, а також від теплих палючих вітрів. Не користуйтесь інокулянтом, термін придатності якого закінчився або якщо були порушені умови зберігання. Не змішуйте
інокулянт з добривами та пестицидами які не рекомендовані для застосування з бактеріальними препаратами.
127 підприємств беруть у нас клубенькові бактерії (іннокулянт) 6 років поспіль. Приєднуйтесь.

Доставка та оплата:
  • Безготівковий розрахунок з ПДВ
  • Самовивіз
  • До 1,5 тони - Нова пошта, Делівері, Інтайм
  • Від 1,5 тони - наші логісти підберуть для Вас найвигідніший варіант (наш транспорт)
Причини нам довіряти:
Продукція нашого властного виробництва
Більше 10 років на аграрному ринку України
Гарантуємо якість. Документи по ДСТУ на все насіння та добрива.
Агнорономічна підтримка та консультація наших агрономів.
Щороку використовуємо наукові досягнення в нашій роботі.
Якщо Вам потрібна консультація,

ми можемо Вам зателефонувати.

Замовити консультацію

x