Ми працюємо по всій території України

Посів ярого ячменю

Посів ярого ячменю

Для «хорошого» посіву потрібно використовувати велике симетричне насіння з хорошою силою росту, яке ви можете придбати у нас. Ось - воно успіх хорошого врожаю на 30% залежить від якості насіння ячменю, що застосовується для посіву. Якісне насіння дає відмінні сходи і гарантує кращий ріст. Для збільшення енергії проростання і для збільшення врожайності треба помірно внести добрива. Основні добрива це азот, фосфор та калій.

 

Терміни посіву ячменю

Посів є основним кроком для збільшення врожайності та якості врожаю. Оскільки будь-яка культура починає проростати лише після посіву. Тому від успішності посіву теж багато що залежить. Отже, ранній посів є основною умовою отримання високого врожаю. Весняна прохолодна погода та гарна кількість вологи на ґрунті дають рівномірні сходи насіння. Тому запізнення із посівом призведе до небажаних результатів урожаю. Адже для нас фермерів високий урожай багато що означає.

Ось одна з важливих особливостей термінів посіву ярого ячменю - запізнення на 6-8 днів погіршує врожайність. Найоптимальніший час посіву ярого ячменю - це перший тиждень початку польових робіт. Відразу після посіву ярої пшениці або паралельно з нею

Способи посіву

Існує два відмінні способи посіву. Це вузькорядне та звичайні рядові способи. Оскільки ячмінь є культурою суцільного посіву, ці методи ними добре працюють. При
вузькорядному посіві насіння отримує сприятливу зону для харчування, створюються оптимальні умови для зростання та розвитку ячменю.

Вузькорядний спосіб - з міжряддями 7,5 см

Звичайний рядовий спосіб - з міжряддями 15 см

Норма посіву

Ячмінь – це рослина, у якої велика енергія кущіння, більша ніж, наприклад, у пшениці. Тому при загущених посівах сильно постраждає якість та врожайність зерна. Норма висіву залежить від сорту, від родючості ґрунту, внесення добрив, якості обробки ґрунту, від терміну та способу посіву та інші. В основному використовується вузькорядний
спосіб посіву. Перед посівом треба уточнити норми висіву у фермерському господарстві. Якщо посів протруїти коїться з іншими культурами, треба зменшити норму висіву на 15 – 20%. Число пагонів однією рослині називають енергією кущіння.

 

 

Глибина посіву

Від глибини посіву залежить як польова схожість, а й розвиток рослин. При недостатньо глибокому посіві деяка частина насіння проростає лише після дощу, що призведе до недружних сходів. А при надмірній глибині проростки слабшають. а також частина з них гине. Тому треба добре враховувати глибину сівби. Насіння треба закладати у вологий шар ґрунту.

Ось так, багато чого залежить від якості та технологій посіву. Тут можна сказати "Як посієш - так і пожнеш".

 

Насіння

Послуги

Наші переваги

ТОВ "СіНа" ЦЕ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР ВАШОГО БІЗНЕСУ

Якісний товар

Ми працюємо тільки з офіційними імпортерами

Доставка по всій Україні

Ми доставимо Ваш товар в будь-який зручний для Вас місце

Безкоштовна консультація

Фахівці компанії "Сіна" з радістю допоможуть з будь-яких питань

Кращі ціни на ринку

Гнучка система бонусів і знижок індивідуально під кожного покупця

Якщо Вам потрібна консультація,

ми можемо Вам зателефонувати.

Замовити консультацію

x