Ми працюємо по всій території України
Наші переваги

ТОВ "СіНа" ЦЕ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР ВАШОГО БІЗНЕСУ

Якісний товар

Ми працюємо тільки з офіційними імпортерами

Доставка по всій Україні

Ми доставимо Ваш товар в будь-який зручний для Вас місце

Безкоштовна консультація

Фахівці компанії "Сіна" з радістю допоможуть з будь-яких питань

Кращі ціни на ринку

Гнучка система бонусів і знижок індивідуально під кожного покупця

Горох - однорічна трав'яниста рослина ,що в’ється, з досить коротким вегетаційним періодом, в поєднанні з холодостійкістю. Тому він встигає порадувати урожаєм навіть в дуже північних широтах. Коренева система при сприятливих умовах досягає глибини 1 м, але більшість сильно розгалужених коренів розташовуються в поверхневому шарі. На корінцях другого і третього порядку добре помітні бульби з азотофиксирующими
бактеріями, того ж виду (Rhizobium leguminosarum).

Стебла мало розгалужені. Квітки починають з'являтися в пазухах листків. У самих скоростиглих сортів це відбувається в районі 4-го вузла, а у сортів з тривалим вегетаційним періодом - і на 25-му вузлі.
Листя чергове, складаються з чотирьох пар овальних листочків і закінчуються простим або розгалуженим вусиком. У деяких сортотипів практично всі листочки перетворилися в вусики, і навпаки, у деяких сортів вусики відсутні, а на їх місці знаходяться листочки.
У підстави листя є великі обіймають стебло округлі прилистники. Часто вони набагато більші, ніж листочки і досягають 10 см в довжину. Деякі сорти мають подовжені прилистники, у французькій мові їх називають «вуха кролика». Багато кормові сорти мають прилистки з антоціанові плямами біля основи.
Квітки - типові для бобових, метеликові, поодинокі або зібрані в суцвіття з 2-3 парами квіток і знаходяться в пазухах листків. Чашечка зеленого кольору, утворена п'ятьма спаяними чашолистиками. Віночок має п'ять пелюсток. Зазвичай він повністю білий, іноді рожевий, пурпуровий або фіолетовий.
Запилення відбувається, коли квітки закриті, тобто аутогамно, перехресне запилення становить лише 1%. Це полегшує збереження чистих ліній і сортів.
Деякі зелені насіння жовтіють з часом. Вони можуть бути гладкими або зморшкуватими. Їх розмір дуже різниться в залежності від сорту. Вага 1000 сухих насіння - 150 -350 грам.
 
Насіння зберігає схожість від трьох до п'яти років. Вони не мають спокою і можуть проростати відразу після дозрівання. ТОВ «СіНа» надасть Вам якісне насіння ярого і озимого гороху.

Перед посівом насіння краще обробити інокулянтом, який можна придбати в ТОВ «СіНа». Горох менш чутливий до холоду і може проростати, починаючи з + 5 ° C. Молоді рослини (до стадії цвітіння) можуть витримувати заморозки, але квіти можуть пошкоджуватися, починаючи з -3,5 ° C, в той час як вегетативні органи починаючи з -6 ° C. Оптимальна середня температура росту розташовується між +15 і + 19 ° C.

Наші новини
Ми виготовляємо паливні гранули (пелети)!
+
  • 21/12/2021

Наприкінці 2021 року Нами було запущено виготовлення паливних гранул (пелетів). На сьогоднішній день це біопаливо є екологічно чистим. Для виготовл

Збір врожаю сої 2020
+
  • 07/09/2020

Вже дозріває пожнивна соя. Збір врожаю припадає на 20-ті числа вересня. Після чого одразу розпочинаємо підготовку ґрунту та посів  озимих

Посів ярого ячменю
+
  • 01/11/2019

Для «хорошого» посіву потрібно використовувати велике симетричне насіння з хорошою силою росту, яке ви можете придбати у нас. Ось - воно у

Якщо Вам потрібна консультація,

ми можемо Вам зателефонувати.

Замовити консультацію

x