Ми працюємо по всій території України
Наші переваги

ООО "СіНа" ЦЕ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР ВАШОГО БІЗНЕСУ

Якісний товар

Ми працюємо тільки з офіційними імпортерами

Доставка по всій Україні

Ми доставимо Ваш товар в будь-який зручний для Вас місце

Безкоштовна консультація

Фахівці компанії "Сіна" з радістю допоможуть з будь-яких питань

Кращі ціни на ринку

Гнучка система бонусів і знижок індивідуально під кожного покупця

Насіння ячменю — від ТОВ «СіНа»

Група компаній ТОВ «СіНа» представляє на Українському ринку новітні технології інтенсивного вирощування з максимальною фінансовою віддачею з гектара основних с.г. культур. Для цього компанія пропонує повний перелік товарів: від техніки до іннокулянтів кращих світових виробників, як для невеликих фермерських господарств так і великих компаній. ТОВ «СіНа» пропонує насіння ячменю найкращих сортів, занесених до Державного реєстру сортів рослин. Сорти призначені для умов високоінтенсивного землеробства, перспективні для поширення в Україні по зоні Степу і Лісостепу. Також вас може зацікавити насіння пшениці.

Так, сорт ячменю «Святогор» пивоварний. Цей сорт має стабільно високу урожайність і якість зерна, характеризується стійкістю до вирощування в умовах посухи. Належить до середньостиглих сортів – вегетаційний період складає від 70 до 80 діб. Посухостійкість сорту має найвищій рівень (9 з 10 можливих) завдяки короткому міцному стеблу. Сорт схвалений пивоварами, виробниками солоду та організаціями з контролю якості.

Мы пропонуємо озимий и ярий ячмінь

Взагалі сорти напрямку пивоваріння проходять ретельний відбір як на ділянках тестування, так и в лабораторіях з визначення якості. Для таких сортів ячменю розробляються спеціальні агротехнічні рекомендації щодо впровадження у виробництво. Купити насіння сої ви завжди можете у нас.

На сайті компаній ТОВ «СіНа» ви можете купити насіння ячменю обраного вами сорту. Озимий ячмінь «Достойний», оригінатором якого є селекційно-генетичний інститут, занесений до реєстру сортів з 2006 року. Його рекомендовано для зони Степу и Лісостепу. Висів можливо робити в «лютневі вікна». Сорт характеризується посухостійкістю та стійкістю до вилягання. Остання якість забезпечується коротким і міцним стеблом, яке має цей сорт ячменю.

У багатьох країнах, де добре розвинене тваринництво, саме озимий ячмінь став основною зерновою культурою. Площі його посівів збільшені у декілька разів. Головна причина в тому, що саме озимий ячмінь є однією із швидко дозріваючих зернових культур. ТОВ «СіНа» забезпечує доставку замовленого товару по всій території України. Ціна на насіння ячменю договірна. З усіх питань дзвоніть за контактними телефонами, або надсилайте повідомлення за електронною адресою, вказаною на нашому сайті.

Допоможемо вибрати і купити насіння ячменю по вигідним цінам!

Наші новини
Збір врожаю сої 2020
+
  • 07/09/2020

Вже дозріває пожнивна соя. Збір врожаю припадає на 20-ті числа вересня. Після чого одразу розпочинаємо підготовку ґрунту та посів  озимих

Збір врожаю сої
+
  • 15/10/2019

Наше товариство проводить збирання врожаю сої. Завдяки якісному насінню та дотримання технологій вирощування ми отримали чудовий результат. Наприклад,

Запитання/відповідь
Яка ціна на високоврожайне насіння ячменю?

Вартість однієї тони насіння ячменю починається з 8 000 грн.

Як купити насіння ячменю?

Купити насіння яменю ви можете декількома способами:

Як доставляється насіння ячменю оптом?

ТОВ "Сіна" здійснює доставку насіння по всій Україні. Ви можете забрати ваше замовлення, приїхав на наш склад, або будь-яким іншим зручним для вас способом. Детальніше про доставку тут.

Чому варто купити високоврожайне насіння ячменю саме у нас?
  • ми прямі виробники насіння;

  • у нас великий асортимент насіння різних культур

  • ми надамо усі документі по ГОСТу на насіння та добрива; 

  • наші агрономи безкоштовно проконсультують вас; 

  • у нас найкращі ціни на ринку; 

  • у нас гнучка система бонусів та знижок індивідуально під кожного покупця; 

  • ми доставимо ваш товар в будь-яке зручне для вас місце.

Якщо Вам потрібна консультація,

ми можемо Вам зателефонувати.

Замовити консультацію

x