Ми працюємо по всій території України
Наші переваги

ТОВ "СіНа" ЦЕ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР ВАШОГО БІЗНЕСУ

Якісний товар

Ми працюємо тільки з офіційними імпортерами

Доставка по всій Україні

Ми доставимо Ваш товар в будь-який зручний для Вас місце

Безкоштовна консультація

Фахівці компанії "Сіна" з радістю допоможуть з будь-яких питань

Кращі ціни на ринку

Гнучка система бонусів і знижок індивідуально під кожного покупця

Озимий горох - перспективна культура на півдні країни, де спостерігається нестача вологи при цьому він може формувати гарну врожайність на порядок більше ніж за яром посіві.
Найчастіше посів більш традиційний і до того ж при вирощуванні гороху можна використовувати дуже ранні посіви так як він стійкий до заморозків.
Культура має кореневу систему стрижневого типу, яка добре розгалужена і глибоко проникає в грунт. Як і всі бобові є відмінним попередником так як має можливість накопичувати азот у ґрунті завдяки симбіозу з азотфіксуючими бактеріями, для цього рекомендується обробляти насіння інокулянтом, який ви можете придбати в нашій компанії.

Стебло у гороху трав'янисте, сучасні сорти мають укорочені міжвузля, черешки листя закінчуються вусиками, які переплітаються, що дає можливість збирати культуру на пряму. Листя складні, непарноперисті. Квітки частіше за все білі. Горох може як самозапилюватися, так і за допомогою комах. Плід гороху-боб може мати різну форму і розмір, в якому міститься від трьох до десяти насіння, в залежності від сорту. Насіння круглі бувають як гладкої форми, так і зморшкуваті, все залежить від сорту.
Рослина гороху холодостійка , його насіння проростає вже при температурі +1...+2 градуси і відмінно переносять заморозки без наслідків до -4...-6. Відноситься до рослин довгого дня, вегетація в середньому 75-100 днів, винятком є озимі сорти, наприклад «Мороз».

Горох - культура вимоглива до вологи. Також знизити врожайність можуть і високі температури повітря і суховії під час розвитку генеративних органів. Але не зважаючи на все, рентабельність його вирощування дуже висока.

Сфери використання гороху дуже різноманітні. Але найчастіше його використовують як дуже поживний корм,тому що горох є високобілковою культурою зі збалансованим складом амінокислот. Також споживається до їжі людиною у вигляді круп, для приготування різноманітних страв та консервацій .
Горох багатий на клітковину та аскорбінову кислоту( більше 50%), кальцій, залізо, калій, фосфор та містить невелику кількість крохмалю. Вважається висококалорійним. Вміст білку в сирому зерні до 23%.
При виборі посівного матеріал покупець повинен в першу чергу звернути увагу на стійкість до хвороб та осипання, стійкість до засухи та врожайність сорту та можливість прямого комбайнування. Наші агрономи нададуть безкоштовну консультацію по посіву та вирощувані кожному клієнту.

Наші новини
Ми виготовляємо паливні гранули (пелети)!
+
  • 21/12/2021

Наприкінці 2021 року Нами було запущено виготовлення паливних гранул (пелетів). На сьогоднішній день це біопаливо є екологічно чистим. Для виготовл

Збір врожаю сої 2020
+
  • 07/09/2020

Вже дозріває пожнивна соя. Збір врожаю припадає на 20-ті числа вересня. Після чого одразу розпочинаємо підготовку ґрунту та посів  озимих

Посів ярого ячменю
+
  • 01/11/2019

Для «хорошого» посіву потрібно використовувати велике симетричне насіння з хорошою силою росту, яке ви можете придбати у нас. Ось - воно у

Якщо Вам потрібна консультація,

ми можемо Вам зателефонувати.

Замовити консультацію

x