Ми працюємо по всій території України
Наші переваги

ТОВ "СіНа" ЦЕ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР ВАШОГО БІЗНЕСУ

Якісний товар

Ми працюємо тільки з офіційними імпортерами

Доставка по всій Україні

Ми доставимо Ваш товар в будь-який зручний для Вас місце

Безкоштовна консультація

Фахівці компанії "Сіна" з радістю допоможуть з будь-яких питань

Кращі ціни на ринку

Гнучка система бонусів і знижок індивідуально під кожного покупця

Насіння пшениці в Україні вигідно купити в ТОВ «СіНа»!

Пшениця є однією з найважливіших продовольчих культур не тільки в Україні, а й в усьому світі. Група компаній ТОВ «СІНа» пропонує насіння пшениці двох її різновидів – озимої та ярої. Сорти представлені на нашому сайті і доступні для продажу.

Насіння озимої пшениці відрізняється холодостійкістю серед зернових культур. Її насіння проростає вже на 5-8 день при температурі +12°С – +18°С, але за умови, що грунт добре зволожений.

Саме озима пшениця є найбільш поширеною зерновою культурою, тому що вона є основним продуктом харчування. Тому її вирощують більш ніж в 43 країнах світу. В зерні пшениці є усі необхідні організму людини поживні речовини:

 • білки,
 • вуглеводи,
 • жири,
 • вітаміни та мінерали.

 

Ми пропонуємо великий вибір насіння пшениці в Україні!

Яра пшениця – одна з найбільш холодостійких культур, але, звичайно, у своєму сегменті, тобто серед ярих зернових. Проростання насіння ярої пшениці відбувається навіть при температурі +1°С. Вона добре переносить приморозки. Найкращий розвиток відбувається при температурах +10°С – +12°С. Як і озима пшениця, яра також майже не витримує посухи. Насіння ярої пшениці найкраще проростає на чорноземах та каштанових ґрунтах.

Ми гарно розуміємо потреби та вимоги наших замовників, тому приділяємо особливу увагу забезпеченню спрощування процесу закупівлі. Одна з першочергових вимог – це щонайменший строк з моменту розміщення замовлення до моменту одержання необхідної сировини.

Якщо ви вирішили купити насіння пшениці Еліта, вам лише потрібно зателефонувати до нашого підприємства або звернутися найбільш зручним для вас засобом: електронна пошта чи особове відвідання підприємства. Наші працівники готові надати вам поширену інформацію що до особливостей того чи іншого сорту пшениці та про комерційні умови його придбання. Ціна насіння пшениці договірна.

Допоможемо вибрати і купити насіння пшениці оптом по доступним цінам!

Наші новини
Ми виготовляємо паливні гранули (пелети)!
+
 • 21/12/2021

Наприкінці 2021 року Нами було запущено виготовлення паливних гранул (пелетів). На сьогоднішній день це біопаливо є екологічно чистим. Для виготовл

Збір врожаю сої 2020
+
 • 07/09/2020

Вже дозріває пожнивна соя. Збір врожаю припадає на 20-ті числа вересня. Після чого одразу розпочинаємо підготовку ґрунту та посів  озимих

Посів ярого ячменю
+
 • 01/11/2019

Для «хорошого» посіву потрібно використовувати велике симетричне насіння з хорошою силою росту, яке ви можете придбати у нас. Ось - воно у

Запитання/відповідь
Яке насіння пшениці еліта пропонує ТОВ "СіНа"?

Наша компанія ТОВ "Сіна" пропонує різні види сортів насіння пшениці, наприклад, такі як: насіння озимої пшениці "Гурт", насіння озимої пшениці "Конка" та інші. З повним асортиментом насіння пшениці ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Яка ціна на насіння пшениці еліта?

Вартість однієї тони насіння пшениці починається з 18 000 грн.

Як купити насіння пшениці?

Купити насіння пшениці ви можете декількома способами:

Як доставляється насіння пшениці оптом?

ТОВ "Сіна" здійснює доставку насіння по всій Україні. Ви можете забрати ваше замовлення, приїхав на наш склад, або будь-яким іншим зручним для вас способом. Детальніше про доставку тут.

Чому варто купити насіння пшениці саме у нас?
 • ми прямі виробники насіння;

 • у нас великий асортимент насіння різних культур

 • ми надамо усі документі по ГОСТу на насіння та добрива; 

 • наші агрономи безкоштовно проконсультують вас; 

 • у нас найкращі ціни на ринку; 

 • у нас гнучка система бонусів та знижок індивідуально під кожного покупця; 

 • ми доставимо ваш товар в будь-яке зручне для вас місце.

Якщо Вам потрібна консультація,

ми можемо Вам зателефонувати.

Замовити консультацію

x