Ми працюємо по всій території України
Наші переваги

ТОВ "СіНа" ЦЕ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР ВАШОГО БІЗНЕСУ

Якісний товар

Ми працюємо тільки з офіційними імпортерами

Доставка по всій Україні

Ми доставимо Ваш товар в будь-який зручний для Вас місце

Безкоштовна консультація

Фахівці компанії "Сіна" з радістю допоможуть з будь-яких питань

Кращі ціни на ринку

Гнучка система бонусів і знижок індивідуально під кожного покупця

Насіння високоврожайної сої

Товариство «СіНа» - постачальник посівного матеріалу в Україні. Інтернет-магазин компанії реалізує на вигідних умовах насіння сої оптом.

Ми пропонуємо таке насіння високоврожайної сої:

 • По термінах дозрівання - від ультраскоростиглих (сорти Дені та Манхеттен, для прикладу) з періодом вегетації 70-75 днів до середньостиглих (80-90 днів вегетаційного періоду - Діона, Галі; 95-110 днів - Шарм та ін.).
 • За врожайності - від 35-40 ц/га до 49-56 ц/га.
 • Висота рослин - від 90 до 120 см.
 • Стійкі до основних шкідників.
 • Стійкі до вилягання і розтріскування бобів.

Ціни насіння сої - від 20 000 грн за тонну.

Де купити насіння сої?

Фахівці вважають, що вдалий вибір сорту - це половина успіху. При виборі відштовхуйтесь від технології вирощування. Радимо звернути увагу на трансгендерні насіння сої (еліта). Враховуйте властиві сортам:

 • врожайність;
 • здатність протистояти виляганню, хворобам, ступінь схильності сортів до розтріскування та осипання бобів;
 • відповідність кліматичних умов і ґрунтовому складу регіону.

Товариство «СіНа» пропонує купити насіння сої оптом. 

Пропозиція клієнтам:

 • Доставка в усі регіони України - в будь-який день, без вихідних. Мінімальна партія - від 1 тонни.
 • Замовлення об'ємом від 1,5 тонни доставимо нашим транспортом. Партії менш як 1,5 тонни відправимо обраної клієнтом службою доставки за тарифами перевізників. Також клієнти можуть забрати товар самовивозом на складі компанії в Херсонській області, смт Чаплинка.
 • Сплачуйте покупку за безготівковим розрахунком в будь-якому банку. Клієнтам, хто відгукнувся на оголошення та оформили замовлення, надішлемо рахунок-фактуру через електронну пошту.
 • Безкоштовна консультація наших агрономів при покупці.

Соя - однорічна рослина з сімейства бобових. Людина використовує його як сільськогосподарську культуру вже понад п'ять тисячоліть. Сьогодні сою вирощують в 60 країнах на всіх континентах. Поширеність обумовлена через поживну цінність соєвих бобів. Більш ніж на 40% вони складаються з рослинного білка, який добре засвоюється ссавцями. Крім цього, соєві плоди - джерело вітамінів, корисних мікро- і макроелементів, амінокислот. У різних сортах вміст олії коливається від 16 до 27%. При цьому в сої майже немає вуглеводів. Завдяки своїм властивостям, соєві боби популярні в дієтичному і вегетаріанському харчуванні. Також застосовуються у тваринництві та в медичних цілях. Соєві замінники м'яса, молока і молочнокислих продуктів, масло, борошно використовують і як самостійні продукти харчування, і як харчові добавки. В цілому з сої виробляють понад 400 видів різних продуктів. В Україні потреби в якісному зерні сої постійно зростають, у зв'язку з цим виробники збільшують посівні площі та вдосконалюють технології вирощування. У компанії «СіНа» можна купити насіння сої, які підходять для всіх регіонів країни.

Кліматичні умови вирощування насіння сої в Україні

Родина культури - південно-східна Азія з теплим і вологим кліматом. Клімат, наближений до таких умов, є оптимальним для її вирощування. І якщо на початку вегетації та після дозрівання плодів рослина легко переносить невеликі заморозки, то в період цвітіння і формування плодів температура повітря не повинна бути нижче 21-22 °С.

Культура любить світло і вологу. Особливо потребує у вологому середовищі в періоди:

 • цвітіння;
 • утворення плодів;
 • дозрівання бобів.

Соя належить до середньостійкої до посухи культури: вона переносить невеликі періоди посухи, але якщо вологи недостатньо тривалий час, потрібно зрошення. При цьому необхідно враховувати, що зайва вологість завдає шкоди коріння.

В Україні клімат більшості регіонів підходить для вирощування сої, проте в жарких і посушливих районах, таких як Одеська, Херсонська, Миколаївська область, для неї буде потрібно додаткове зрошення. Таким чином, в Україні є природні умови для високої врожайності сої, що дозволило українським аграріям вийти на передові позиції в Європі.

Урожайність сої в Україні становить 3-5 тонни з гектара. Водночас генетичний потенціал культури, за оцінками вчених, становить 7,4 тонни з гектара.

Грунт і сівозміна вирощування сої для отримання максимальних урожаїв

Висівають насіння сої на чистих від бур'янів полях. Оптимальними попередниками для вирощування сої є зернові озимі, кукурудза, ячмінь, картопля, овочі. Соя сприятливо впливає на фізичні властивості та азотний баланс ґрунту, що підвищує врожайність більшості наступних у сівообігу зернових, кормових і технічних культур.

При підготовці ґрунту до посіву застосовують лущення стерні та оранку на зяб глибиною не менше 20 см. Лущення проводять при збиранні колосових на глибину не більше 5 см. Оранку необхідно проводити в максимально ранні терміни. Від цього і від глибини оранки буде залежати врожайність культури, адже зяблева оранка на весь період вегетації забезпечить рихлість верхнього шару. Завдяки цьому в ґрунті буде зберігатися волога.

Ранньою весною, щоб створити на ґрунті ізолюючий шар і зберегти накопичену за осінь і зиму вологу, зяб вирівнюють із застосуванням шлейфа або обробляють важкі ґрунти боронуванням.

При традиційній технології вирощування сої потрібно мінімальна передпосівна обробка, яка одночасно знищить сходи бур'янів, а також дозволить зберегти вологу. Від бур'янів ґрунт очищають культивацією. Культивація проводиться поперек попередніх обробок або під кутом до них. Грунтові гербіциди вносять під час передпосівної культивації або після сівби культури, до появи перших сходів. Для початку посіву ґрунт на глибині загортання повинен прогрітися до 12-14 °С.

Технології обробітку ґрунту для посіву насіння сої

Крім традиційних, для вирощування культури в залежності від кліматичних умов, складу ґрунту і сорту зерна можна пропонувати технології без відвальної оранки:

 • no-till з нульовою обробкою ґрунту, коли посів виробляють в пожнивні залишки;
 • mini-till з мінімальною обробкою ґрунту перед посівом;
 • strip-till зі смуговим розпушуванням на глибину прикореневого шару та одночасним внесенням добрив.

Технології вирощування сої

В Україні для вирощування соєвих бобів, як правило, застосовують дві технології:

 • Традиційну, в якій застосовують селективні гербіциди, які вносяться в ґрунт при посадці або після появи сходів. Підходить для висадки на чистих полях високоінтенсивних сортів;
 • roundup resistant, яка застосовується для спеціальних генетично модифікованих сортів насіння під гербіцид суцільної дії Раундап. Технологія RR дозволяє знизити витрати на контроль бур'янів, але також має ряд особливостей, які слід враховувати.

Терміни вегетації сої

Залежно від термінів вегетації ви можете вибрати сорти:

 • ультраранні (68-90 днів)
 • ранні (90-100 днів);
 • середньостиглі (110-120 днів);
 • пізні (від 130 до 150 і більше днів).

Від цієї особливості залежать терміни посіву.

Як правило, посів проводяться після того, як верхній шар ґрунту прогрівся до 14-16 °С. Тоді насіння зійде швидко і дружно. Однак не слід занадто затримувати посів, адже в цьому випадку може занадто пересохнути посівний шар ґрунту, що стане перешкодою схожості насіння.

Вигідно купувати посівний матеріал гуртом, тоді ціна насіння сої буде оптимальною.

Шкідники врожаю і хвороби сої

Шкоди врожаю завдають хвороби та шкідники. Через них врожай може скоротитися наполовину або навіть повністю загинути. Найбільш небезпечні в період вегетації листові хвороби, а також кореневі гнилі, септоріоз, аскохітоз, жовта мозаїка, склеротініоз, пероноспороз, церкоспороз та інші.

Найбільш поширені шкідники - павутинний кліщ, акацієва вогнівка, люцернового совка, бульбочкові довгоносики, соєва блішки, лучний метелик і інші комахи.

Для боротьби зі шкідниками та хворобами не обійтися без спеціальних хімікатів. Тому вирішивши купити насіння сої в Україні, подбайте про придбання необхідних інокулянтів і гербіцидів. Компанії, що займаються реалізацією насіння, готові продавати супутні товари. Ефективно перед посівом протравити насіння. Для цих цілей використовують інсектициди та фунгіциди. Головне - вибирати якісні та надійні препарати.

Насіння сої в Україні

Виробник насіння сої - Товариство з обмеженою відповідальністю «СіНа».

З питань закупівлі звертатись за тел. (05538) 2-31-86, (05538) 2-15-71

(050) 318-53-37
(050) 396-42-48

E-mail: tovsina@gmail.com 
Сайт: tovsina.com.ua

Наші новини
Ми виготовляємо паливні гранули (пелети)!
+
 • 21/12/2021

Наприкінці 2021 року Нами було запущено виготовлення паливних гранул (пелетів). На сьогоднішній день це біопаливо є екологічно чистим. Для виготовл

Збір врожаю сої 2020
+
 • 07/09/2020

Вже дозріває пожнивна соя. Збір врожаю припадає на 20-ті числа вересня. Після чого одразу розпочинаємо підготовку ґрунту та посів  озимих

Посів ярого ячменю
+
 • 01/11/2019

Для «хорошого» посіву потрібно використовувати велике симетричне насіння з хорошою силою росту, яке ви можете придбати у нас. Ось - воно у

Запитання/відповідь
Яке насіння сої пропонує ТОВ "Сіна"?

Наша компанія ТОВ "Сіна" пропонує різноманітні сорти сої, наприклад, такі як: насіння сої "Золушка", насіння сої "Ромашка" та інші. З повним асортиментом насіння сої ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Яка ціна насіння сої?

Вартість однієї тони насіння со становить від 25 000 грн. 

Як купити насіння сої?

Купити насіння сої ви можете декількома способами:

Як доставляється насіння сої оптом по Україні?

ТОВ "Сіна" здійснює доставку насіння сої по всій Україні. Ви можете забрати ваше замовлення, приїхав на наш склад, або будь-яким іншим зручним для вас способом. Детальніше про доставку тут.

Чому варто купити насіння сої оптом в Україні саме у нас?
 • ми прямі виробники насіння;

 • у нас великий асортимент насіння різних культур

 • ми надамо усі документі по ГОСТу на насіння та добрива; 

 • наші агрономи безкоштовно проконсультують вас; 

 • у нас найкращі ціни на ринку; 

 • у нас гнучка система бонусів та знижок індивідуально під кожного покупця; 

 • ми доставимо ваш товар в будь-яке зручне для вас місце.

Якщо Вам потрібна консультація,

ми можемо Вам зателефонувати.

Замовити консультацію

x