Ми працюємо по всій території України

Насіння сої "Аратта RR-2"

Насіння сої

18000 грн/т

  • Наличный и безналичный расчет. Подробнее тут
  • Самовывоз или по договоренности по телефону
Замовити Замовити в 1 клік

 

Аратта - невибагливий високоврожайний сорт, адаптований до умов середньої смуги України. Рекомендується для аграрних господарств лісостепової зони, а також степу і Полісся. Щоб купити насіння сої Аратта, досить зробити он-лайн замовлення на сайті інтернет-магазину компанії «СіНа».

 

Характеристика сорту Аратта

 

Сорт середньостиглий, період вегетації: 90-105 днів. Висота куща від 112 до 120 см, висота кріплення нижніх бобів 25-26 см, що значно зменшує втрати зерна під час збирання врожаю. Боби  світло-бурі слабозігнуті, три-чотири насіннєві.
Насіння сої Аратта – жовті, середнього розміру округло-випуклої форми, по три-чотири штуки в стручку. Аратта - улюблений сорт багатьох фермерів України: середня врожайність - 4,9 т / га, максимальна - 5-6 тонн з гектара. Аратта відноситься до средньомаслянистої харчової групи; частка протеїнів в зерні - 39%, жирів - 20-22%.

 

 

Стійкість до стресових факторів середовища:

  • Жаростійкий;
  • Стійкість до вилягання - 8 балів;
  • Стійкість до розтріскування бобів - 7 балів;
  • Висока стійкість до розповсюджених хвороб і шкідників.


Агротехніка

 

Сорт Аратта стійкий до гербіциду суцільної дії Раундап (RR-2), що дозволяє вирощувати культуру за технологією RR (roundup resistant). Даний метод значно скорочує витрати на боротьбу з бур'янами і знижує собівартість продукції.

 

Маса 1000 насінин - 182,7 грам, рекомендована густота посіву: 600-800 тис. шт. насіння на гектар. Допустимі проміжки між рядами - від 15 до 45 см, оптимальна густота кущів на час збору врожаю становить 500-550 шт. / Га. Сою Аратту рекомендовано вирощувати в сівозміні з озимими.

 

Ціна на насіння сої Аратта в інтернет-магазині «СіНа» становить 18000 гривень за тону; товар реалізується оптом, мінімальне замовлення - 1 тона. Насіння високої якості від надійних постачальників. Доставка від 1,5 тони - транспортом компанії протягом усього року (за додаткову оплату). Відвантаження насіння - в день сплати.

 

Доставка та оплата:
  • Безготівковий розрахунок з ПДВ
  • Самовивіз
  • До 1,5 тони - Нова пошта, Делівері, Інтайм
  • Від 1,5 тони - наші логісти підберуть для Вас найвигідніший варіант (наш транспорт)
Причини нам довіряти:
Продукція нашого властного виробництва
Більше 10 років на аграрному ринку України
Гарантуємо якість. Документи по ДСТУ на все насіння та добрива.
Агнорономічна підтримка та консультація наших агрономів.
Щороку використовуємо наукові досягнення в нашій роботі.
Якщо Вам потрібна консультація,

ми можемо Вам зателефонувати.

Замовити консультацію

x